Datum |
Wedstrijd |
Plaats |
Zwembad |
UitslagBarr. |
UitslagTotaal |
01-07-2018 |
Jaargangfinale |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
01-07-2018 |
Zomerkampioenschap BZ&PC |
Bodegraven |
De Kuil |
|
|
24-06-2018 |
Klassementswedstrijd deel 5 |
Gouda |
Groenhovenbad |
|
|
22/24-06-2018 |
ONK lange baan |
Amersfoort |
Amarena |
|
|
17-06-2018 |
Regio West B kampioenschap |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
16/17-06-2018 |
Bergbad-Pokal 2018 |
Buckeburg |
Bergbad |
|
|
09/10-06-2018 |
Regio West Miniorenfinales |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
02/03-06-2018 |
Regio West Kampioenschap lange baan |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
26/27-05-2018 |
Regio West Kampioenschap lange baan |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
19/21-05-2018 |
Pinkstertoernooi |
Purmerend |
Leeghwaterbad |
|
|
19-05-2018 |
ZPBS driekamp deel 3 |
Rozenburg |
Rozenburcht |
|
|
13-05-2018 |
Niveauwedstrijd deel 5 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
12-05-2018 |
Challenger |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
06-05-2018 |
GMPV deel 4 |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
03/06-05-2018 |
ONMK 2018 lange baan |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
29-04-2018 |
Klassementswedstrijd deel 4 |
Bodegraven |
De Kuil |
|
|
28-04-2018 |
Limietwedstrijd |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
15-04-2018 |
LAC periode 2, deel 2 |
Alblasserdam |
Blokweer |
|
|
15-04-2018 |
Niveauwedstrijd deel 4 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
13/15-04-2018 |
Swim Cup Eindhoven |
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenband |
|
|
08-04-2018 |
Ranomi cup |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
07-04-2018 |
Nationale Arena Clubmeet Minioren |
Den Haag |
Hofbad |
|
/ |
31-03-2018 |
Regio West competitie deel 5 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
/ |
25-03-2018 |
Klassementswedstrijd deel 3 |
Waddinxveen |
De Sniep |
|
|
24-03-2018 |
Clubkampioenschappen 2018 |
Nieuwerkerk ad IJssel |
Polderbad |
/ |
|
17-03-2018 |
Nationale Zwemcompetitie deel 4 |
Barendrecht |
Inge de Bruin |
|
|
11-03-2018 |
Limietwedstrijd lange baan |
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenband |
|
|
10-03-2018 |
Swimkick-Minioren circuit deel 3 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
04-03-2018 |
LAC periode 2 deel 1 |
Gouda |
Groenhovenbad |
|
|
25-02-2018 |
Testwedstrijd minioren clubmeet |
Sassenheim |
Wasbeek |
|
|
25-02-2018 |
GMPV deel 3 |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
24-02-2018 |
ZPBS driekamp deel 2 |
Nieuwerkerk ad IJssel |
Polderbad |
|
|
18-02-2018 |
Niveauwedstrijd deel 3 |
Wassenaar |
Sterrenbad |
|
|
17/18-02-2018 |
Speedo Jaargangfinale |
Leiden |
De Zijl |
|
|
17-02-2018 |
Regio West competitie deel 4 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
10-02-2018 |
Minioren-Junioren circuit deel 3 |
Alblasserdam |
Blokweer |
|
|
03-02-2018 |
Nationale Zwemcompetitie deel 3 |
Andel |
AquaAltena |
|
|
27-01-2018 |
Swimkick-Minioren circuit deel 2 |
Alblasserdam |
Blokweer |
|
|
21-01-2018 |
Klassementswedstrijd deel 2 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
18/21-01-2018 |
ONMK korte baan |
Terneuzen |
|
|
|
13-01-2018 |
Nationale Zwemcompetitie deel 2 |
Barendrecht |
Inge de Bruin |
|
|
07-01-2018 |
LAC periode 1, deel 2 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
21/23-12-2017 |
ONK 2017 korte baan |
Hoofddorp |
Kon. Willem Alexander |
|
|
16/17-12-2017 |
Clubkampioenschappen BZ&PC |
Bodegraven |
De Kuil |
|
|
14/17-12-2017 |
NJJK korte baan 2017 |
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenband |
|
|
09-12-2017 |
Minioren-Junioren circuit deel 2 |
Alblasserdam |
Blokweer |
|
|
03-12-2017 |
LAC periode 1, deel 1 |
Zoetermeer |
De Veur |
|
|
03-12-2017 |
Niveauwedstrijd deel 2 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
02-12-2017 |
Regio West competitie deel 3 |
Papendrecht |
Sportboulevard |
|
|
26-11-2017 |
Regio Minioren Club Meet |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
26-11-2017 |
Limietwedstrijd |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
18/19-11-2017 |
Regio West Kampioenschap korte baan |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
11/12-11-2017 |
Regio West Kampioenschap korte baan |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
04-11-2017 |
IJsselcup 2017 / punten |
Nieuwerkerk ad IJssel |
Polderbad |
|
/ |
29-10-2017 |
Niveauwedstrijd deel 1 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
28-10-2017 |
Regio West competitie deel 2 /stand |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
/ |
22-10-2017 |
Master Sprint |
Woerden |
Batenstein |
|
|
22-10-2017 |
GMPV deel 2 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
22-10-2017 |
Juniorenwedstrijd |
Amsterdam |
Sloterparkbad |
|
|
21-10-2017 |
ZPBS driekamp deel 1 |
Rozenburg |
Rozenbrucht |
|
|
15-10-2017 |
Klassementswedstrijd deel 1 |
Alphen ad Rijn |
Aquarijn |
|
|
08-10-2017 |
ROM deel 1 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
07-10-2017 |
Swimkick-Minioren Circuit deel 1 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
30-09-2017 |
Nationale Zwemcompetitie deel 1 |
Andel |
AquaAltena |
|
|
24-09-2017 |
NK Estafette 2017
(jongens/meisjes/dames)
|
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenband |
|
//
|
23-09-2017 |
Regio West competitie deel 1 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
16-09-2017 |
Minioren-Junioren Circuit deel 1 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
09-09-2017 |
GMPV deel 1 |
Nieuwerkerk ad IJssel |
Polderbad |
|
|