Datum |
Wedstrijd |
Plaats |
Zwembad |
UitslagBarr. |
UitslagTotaal |
30-06-2019 |
Speedo Jaargang
|
Dordrecht |
Sportboulevard
|
|
|
23-06-2019 |
Klassementswedstrijd deel 5
|
Gouda |
Groenhovenbad |
|
/
|
21/23-06-2019 |
ONK Lange Baan |
Amersfoort |
Amerena |
|
|
15/16-06-2019 |
Internationales Bergbad-Pokal Schwimmfest |
Bückeburg |
Bergbad |
|
|
16-06-2019 |
Regio B Kampioenschappen, lange baan |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
13/16-06-2019 |
NJJK Lange baan |
Eindhoven
|
Pieter vd Hoogenband zwemstadion |
nvt |
|
01/02-06-2019 |
Regio West Miniorenfinales |
Den Haag Dordrecht
|
Hofbad / Sportboulevard |
|
|
25/26-05-2019 |
Regio West kampioenschappen |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
18/19-05-2019 |
Regio West kampioenschappen |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
18-05-2019 |
ZPBS vierkamp deel 4 |
Rozenburg |
Rozenburcht |
|
|
11-05-2019 |
Limietwedstrijd |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
11-05-2019 |
Swimkick-Minioren circuit dl 3 |
Alblasserdam |
Blokweer |
|
|
02/05-05-2019 |
ONMK lange baan |
Amersfoort |
Amerena
|
|
|
19/21-04-2019 |
AIYSC 2019 |
Antwerpen |
Wezenbergbad |
|
|
13/14-04-2019 |
Arena Junior Swim Cup |
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenband zwemstadion |
|
|
12/14-04-2019 |
Swim Cup Eindhoven, lange baan |
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenband zwemstadion |
|
|
07-04-2019 |
Nat. Minioren Clubmeet |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
31-03-2019 |
Clubkampioenschappen |
Nieuwerkerk |
Polderbad |
|
|
30-03-2019 |
Regio West competitie deel 4 |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
23-03-2019 |
Nationale Zwemcompetitie deel 4 |
Barendrecht |
Inge de Bruijn |
|
|
17-03-2019 |
Klassementswedstrijd deel 4 |
Alphen ad Rijn |
Aquarijn. |
|
|
10-03-2019 |
Niveauwedstrijd deel 3 |
Wassenaar |
Sterrenbad |
|
|
09/10-03-2019 |
Jaargangfinale |
Leiden |
De Zijl |
|
|
09-03-2019 |
Regio West competitie deel 3 |
Dordrecht |
Sportboulebard |
|
|
03-03-2019 |
Limietwedstrijd |
Utrecht |
De Krommerijn |
|
|
03-03-2019 |
LAC deel 2 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
23/24-2-2019 |
Voorjaarslimietwedstrijd |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
17-2-2019 |
Minioren juniorencircuit deel 3 |
Gouda |
Groenhoven |
|
|
09-02-2019 |
Nat. Zwemcomp. deel 3 |
Andel |
Aqua Altena |
|
|
2/3-02-2019 |
SV Hellas Dortmund |
Dortmund |
Sudbad |
|
|
03-02-2019 |
GMPV deel 2 |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
02-02-2019 |
ZPBS deel3 |
Sliedrecht |
De Lockhorst |
|
|
24/27-1-2019 |
ONMK korte baan |
Zwolle |
Zwembad de Vrolijkheid |
|
|
26-1-2019 |
Swimkick-Minioren circuit deel 2 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
20-1-2019 |
Klassementswedstr. deel 3 |
Nieuwerkerk |
Polderbad |
|
|
17-01-2019 |
LAC wedstrijd |
Nieuwerkerk |
Polderbad |
|
|
12-01-2019 |
Nat. Zwemcomp. deel 2 |
Barendrecht |
Inge de Bruin |
|
|
06-01-2019 |
Lac Deel 1 |
Leiden |
5 Meibad |
|
|
06-01-2019 |
Limietwedstrijd |
Zaandam |
De Zaan |
|
|
21/23-12-2018 |
ONK korte baan |
Tilburg |
Sportcomplex Drieburcht |
|
|
22/23-12-2018 |
Clubkampioenschappen |
Bodegraven |
De Kuil |
|
|
16-12-2018 |
Klassementswedstrijd |
Waddinxveen |
De Sniep |
|
|
13-16/12/18 |
NJJK korte baan |
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenband zwemstadion |
|
|
13/12/2018 |
LAC periode 1 Deel 1 |
Nieuwerkerk |
Polderbad |
|
|
09/12/2018 |
Rom deel 3 |
Vlaardingen |
|
|
|
09/12/2018 |
Minioren-Junioren circuit deel2 |
Bergschenhoek |
De Windas |
|
|
02/12/2018 |
Limietwedstrijd |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
02/12/2018 |
Niveauwedstrijd deel 2 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
01/12/2018 |
Regio West Competitie deel 2 |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
24&25/11/2018 |
Regiokampioenschap, korte baan |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
24/11/2018 |
ZPBS Vierkamp deel 2 |
Gorinchem |
Caribabad |
|
|
17&18/11/2018 |
Regiokampioenschap, korte baan |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
17/11/2018 |
ZPBS Vierkamp deel 1 |
Nieuwerkerk a/d IJssel |
Polderbad |
|
|
11/11/2018 |
Regio Minioren Club Meet 2018 |
Alphen aan den Rijn |
Aquarijn |
|
|
04/11/2018 |
Klassementswedstrijd |
Bodegraven |
De Kuil |
|
|
28/10/2018 |
GMPV limietwedstrijd |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
27/10/2018 |
IJsselcup 2018 |
Nieuwerkerk |
Polderbad |
|
|
13/10/2018 |
Swimkick-Minioren circuit deel 1 |
Alblasserdam |
Blokweer |
|
|
06/10/2018 |
Nationale Zwemcompetitie deel 1 |
Andel |
Aqua Altena |
|
|
30/09/2018 |
NK Estafette Minioren en Junioren |
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenband |
|
|
30/09/2018 |
Niveauwedstrijd deel 1 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
30/09/2018 |
Regio Open Masters (ROM) deel 1 |
Papendrecht |
Sportcentrum |
|
|
29/09/2018 |
REgio West competitie deel 1 |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
23/09/2018 |
NK Estafette Senioren |
Eindhoven |
Pieter vd Hoogenbad |
|
|
23/09/2018 |
Minioren-Junioren circuit deel 1 |
Alphen ad Rijn |
Aquarijn |
|
|