UITSLAGEN SEIZOEN 2019-2020
= Klik hier voor de uitslagen = Er zijn (nog) geen uitslagen beschikbaar
Datum |
Wedstrijd |
Plaats |
Zwembad |
UitslagBarr. |
Uitslag Totaal |
25-06-20
|
time trial
|
Nieuwerkerk |
Polderbad |
|
|
07 & 08/03 2020
|
Jaargangwedstrijden minioren |
Leiden |
De Zijl |
|
|
07/03/20
|
Regiocompetiitie deel 4 |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
23/02/20
|
Regio west open masters deel 4 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
16/02/20
|
LAC circuit deel 4 |
Papendrecht |
Sportcentrum Papendrecht |
|
|
15/02/20
|
Junioren-Jeugd-Senioren circuit deel 2 |
Barendrecht |
Inge de Bruin Zwembad |
|
|
02/02/20
|
Niveauwedstrijd deel 3 |
Leiden |
De Zijl |
|
|
01/02/20
|
Regiocompetitie deel 3 |
Dordrecht |
Sportboulevard |
|
|
24t/m 26/01
2020
|
ONMK 2020 korte baan |
Rotterdam |
Zwemcentrum Rotterdam |
|
|
19/01/20
|
Minioren Junioren Circuit deel 3 |
Zoetermeer |
De Veur |
|
|
11/01/20
|
Nationale zwemcompetitie deel 3 |
Barendrecht |
Inge de Bruijn zwembad |
|
|
21 & 22/12
2019
|
Clubkampioenschappen BZ&PC |
Bodegraven |
De Kuil |
|
|
21/12/19
|
NJK 800/1500m
|
Tilburg
|
De Drieburcht
|
|
|
15/12/19
|
Minioren Junioren Circuit deel 2
|
Leiden
|
De Zijl |
|
|
05t/m08/12
2019
|
NJJK korte baan
|
Eindhoven
|
Pieter vd Hoogenband zwemstadion |
|
|
08/12/19
|
LAC Circuit deel 3
|
Papendrecht
|
Sportcentrum Papendrecht |
|
|
01/12/19
|
Regio west open masters deel 3
|
Vlaardingen
|
De Kulk |
|
|
01/12/19
|
Niveauwedstrijd deel 2
|
Leiden
|
De Zijl |
|
|
30/11/19
|
Lansingh Bokaal 2019
|
Papendrecht
|
Sportcentrum Papendrecht |
|
/ |
23&24/11
2019
|
Regiokampioenschappen korte baan
|
Dordrecht
|
Sportboulevard |
|
|
23/11/19
|
4-kamp deel 2
|
Sliedrecht |
De Lockhorst |
|
|
16&17/11
2019
|
Regiokampioenschappen korte baan |
Den Haag |
Hofbad |
|
|
16/11/19 |
4-kamp deel 1 |
Gorinchem |
Caribabad |
|
|
10/11/19 |
Limietwedstrijd de Geul |
Papendrecht |
Sportcentrum Papendrecht |
|
|
10/11/19 |
Regio Minioren Club Meet deel 1 |
Gouda |
Groenhovenbad |
|
/
|
02/11/19 |
Nationale zwemcompetitie deel 2 |
Andel |
Aqua Altena |
|
|
27/10/19 |
LAC circuit deel 2 |
Krimpen a/d IJssel |
De Lansingh |
|
|
26/10/19 |
Junioren-Jeugd-Senioren circuit deel 1 |
Gorinchem |
Caribabad |
|
|
19/10/19 |
Olympia IJsselcup 2019 |
Nieuwerkerk a/d IJssel |
Polderbad |
|
/ |
13/10/19 |
LAC circuit deel 1 |
Krimpen a/d IJssel |
De Lansingh |
|
|
12/10/19 |
Regiocompetitie deel 2
|
Dordrecht |
Sportboulevard
|
|
|
05/10/19 |
Nationale zwemcompetitie deel 1
|
Andel |
Aqua Altena
|
|
|
29/09/19 |
Regio west open masters deel 1
|
Papendrecht |
Sportcentrum
|
|
|
29/09/19 |
Minioren Junioren Circuit deel 1
|
Den Haag |
Hofbad
|
|
/
/
|
28/09/19
|
Limietwedstrijd |
Barneveld |
De Waterkip
|
|
|
22/09/19 |
NK estafette minioren/junioren |
Eindhoven
|
Pieter vd Hoogenband zwemstadion
|
|
|
22/09/19 |
Niveauwedstrijd deel 1
|
Leiden
|
De Zijl |
|
|
21/09/19 |
Regiocompetitie deel 1 |
Dordrecht |
Sportboulevard
|
|
|
|
Laatst aangepast op donderdag, 24 juni 2021 20:51 |