UITSLAGEN SEIZOEN 2023-2024              sponsorkliks3

Green star = Klik hier voor de uitslagen
Red star
= Er zijn (nog) geen uitslagen beschikbaar

 Datum
 Wedstrijd                            
 Plaats
 Zwembad
Uitslag
Barr.
Uitslag totaal        

080624 tm

090624

Bergbad Pokal 2024

B├╝ckeburg

Bergbad

Star-green Star-green

080624 tm

09624

Provinciale Minioren Finales

Leiden /

Alphen ad Rijn

De Vliet/ Aquarijn

Star-green Star-green Star-green

010624 tn

020624

Provinciale Kamp. 5-8 Dordrecht

Sportboulevard

Star-green Star-green

25524 tm

2+0524

Provinciale Kamp. 1-4 Den Haag

Hofbad

Star-green  Star-green

020524 tm

050524

ONMK Langebaan 2023 Eindhoven

Pieter vd Hoogenband

stadion

Star-green

210424

LAC Hoofddorp

Sportcomplex Willem

Alexander

Star-green Star-green

200424

Miniorencircuit deel 6 Vlaardingen

De Kulk

Star-green Star-green

 120424 tm

140424

 AIYSC 2024  Antwerpen

 Olympisch Zwemcentrum

Antwerpen

 Star-green

 110424 tm

140424

 Qualification Meet Eindhoven Eindhoven

 Pieter vd Hoogenband

Stadion

 Star-green  Star-green
 130424 Blue Marlins Qualification Meet  Den Haag  Hofbad  Star-green  Star-green Star-green

130424

7kamp deel 6

Sliedrecht

De Lockhorst

Star-green Star-green

070424

Niveauwedstrijd deel 4

Alphen ad Rijn

Aquarijn

Star-green Star-green

060424

Regiocompetitie deel 4

Dordrecht

Sportboulevard

Dordrecht

Star-green Star-green

300324

Paardekooper Sprint Bokaal

Veenendaal

Valleibad

Star-green Star-green

300324

7kamp deel 5

Sliedrecht

De Lockhorst

Star-green Star-green

230324

ROM deel 4

Gouda

Groenhovenbad

Star-green Star-green

230324 tm

240324

Antwerp Diamond Speedo Race

Antwerpen

Olympisch zwembad

Wezenberg

Star-green Star-green

230324

Miniorencircuit deel 5

Papendrecht

Sportcentrum

Papendrecht

Star-green Star-green

170324

ZMC Almere 2024

Almere-Poort Almere-Poort Star-green Star-green

160324

7 kamp deel 4

Dordrecht Sportboulevard Dordt Star-green Star-green

100324

KNZB Zwemcompetitie deel 4

Den Haag Hofbad Star-green Star-green

010324 tm

030324

DC&PC Spring Swim 2024

Drachten Zwemcentrum De Welle  Star-green  Star-green

020324

Miniorencircuit deel 4

Gorinchem Caribabad Star-green Star-green

230224 tm

030324

World Aquatics Masters

Championships 2024

Doha, Qatar

240224 tm 

250224

Speedo Jaargangwedstrijden Leiden De Vliet Star-green Star-green
170224 Zuiderlijke Cirkel deel 1 Papendrecht Sportcentrum Papendr  Star-green  Star-green
110224 Niveauwedstrijd deel 3 Alphen ad Rijn Aquarijn Star-green Star-green

100224

Regiocompetitie deel 3 Dordrecht

Sportboulevard 

Dordrecht

Star-green Star-green

030224

Provinciale Minioren Clubmeet Rotterdam

Zwemcentrum Rdam

Star-green Star-green

280124

KNZB Zwemcompetitie deel 3 Alkmaar

De Hoornse Vaart

Star-green Star-green

210124

JJS Blue Marlins Den Haag

Hofbad

Star-green Star-green

210124

Rergio Open Masters dl 3 Leiden

De Vliet

Star-green Star-green

141224

Provinciale Winterkamp. Rotterdam

Zwemcentrum Rdam

Star-green Star-green

151223 tm

171223

NK Kortebaan Den Haag

Hofbad

Star-green Star-green

081223 tm

101223

NJK Kortebaan 2023 Eindhoven

Pieter vd Hoogenband

stadion

 Star-green  Star-green

091223

Miniorencircuit deel 3 Ridderkerk

De Fakkel

Star-green Star-green

301123 tm

031223

Rotterdam Qualification Meet Rotterdam

Zwemcentrum 

Rotterdam

 Star-green  Star-green
031223 LAC deel 2 Leiden De Zijl  Star-green Star-green
021223 7kamp deel 3 Rotterdam Alexanderhof  Star-green  Star-green
261123 BMQM deel 2 Den Haag Hofbad Star-green Star-green
261123 Niveauwedstrijd deel 2 Alphen ad Rijn Aquarijn Star-green Star-green

251123

Regiocompetitie deel 2

Zwijndrecht

De Hoge Devel

Star-green Star-green

191123

BMQM deel 1

Den Haag

Hofbad

Star-green Star-green

181123

Miniorencircuit deel 2

Zwijndrecht

De Hoge Devel

Star-green Star-green

121123

KNZB Zwemcomp. dl 2

Alkmaar

De Hoornse Vaart

Star-green Star-green

051123

Nederlandse Estafette Kamp.

Dordrecht

Sportboulevard

Dordrecht

Star-green Star-green

041123

7kamp deel 2

Gorinchem Caribabad Star-green Star-green

291023

LAC deel 1

Noordwijk Binnenzee Star-green Star-green

291023

Niveauwedstrijd deel 1

Alphen ad Rijn Aquarijn Star-green Star-green

281023 tm

291023

Martinez Chocolade Cup

Amsterdam Sloterparkbad Star-green

Star-green

281023

Regiocmpetitie deel 1

Zwijndrecht De  Hoge Devel Star-green Star-green

131023 tm

151023

35rd International

Swimming Festival

Aachen (Dld)  Schwimmhalle

Ost

 Star-green  Star-green
081023 Regio Open Masters deel 1 Papendrecht

Sportcentrum

Papendrecht

 Star-green  Star-green
071023 Miniorencircuit deel 1 Oud-Beijerland De Boogerd Star-green Star-green
011023 KNZB Zwemcompetitie deel 1 Den Haag Hofbad  Star-green  Star-green
240923 Regionale Estafette Kampioensch.  Leiden  De Vliet  Star-green  Star-green
230923 7kamp deel 1  Sliedrecht  De Lockhorst  Star-green  Star-green

 

 

 





































 


Laatst aangepast op dinsdag, 11 juni 2024 17:46
 
© 2024 Barracuda
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.